Hakkımızda

Geçmişten aldığımız güçle, hep daha iyiye,

1950’li yıllarda ticari hayatına başlayan Dilek Grup, hızlı tüketim malları sektöründe, önde gelen markaların distribütörlüğünü yapmaktadır. Zaman içerisinde kaliteli hizmet anlayışı ve etkin operasyon yönetimi ile sektörün bilinen ve tercih edilen bir şirketi olmayı başarmıştır.

Dilek Grup,  80.000m2 depolama alanları, 1.000’in üzerinde öz mal araç filosu ve 1.400 çalışanı ile saygın markaların ürünlerini tüketiciler ile buluşturmak üzere, 75.000 üzerinde noktaya dağıtım ve lojistik hizmeti sağlamaktadır.

Kaliteli hizmeti ile Türkiye'nin her noktasında

Dilek Grup; yarım asırı aşmış tecrübesi ile dağıtım ve satış pazarlama konusunda, % 100 müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, ülkemizin her bölgesinde hizmet vermektedir.

Müşterilerinden aldığı güç ve yılların tecrübesiyle ülkemizin önemli markalarından biri olan Dilek Grup, büyük bir azimle yarınlara doğru emin adımlar ile ilerlemektedir.

Grup, geçmişten bugüne taşıdığı başarılardan aldığı enerji ve güvenle, zirvedeki öncü ve saygın yerini korumak için insan kaynağı ve teknoloji yatırımlarına devam etmektedir.

1.400+ Çalışan
75.000+ Nokta
80.000+m2 Depolama Alanı
1.000+ Araç Filosu